Krupa i Velež remizirali su u 15. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine rezultatom 1:1. Nakon utakmice trener “Rođenih” Feđa Dudić rekao je da su u kanjonu odigrana dva različita poluvremena.

Odigrali smo jednu utakmica sa dva potpuno različita poluvremena. U prvom smo vidjeli jednu agresivnu Krupu, kakvu ja do sada nisam vidio protiv nikoga, gdje mi nismo imali rješenja u sredini terena, a mi smo poznati po tome da stvaramo puno prilika. U drugom dijelu uspostavili smo kontrolu, ne mogu reći da smo imali neke prilike, ali smo pravili pritisak ispred gola Krupe. Taman kad smo dali gol, trenutak nepažnje i primamo pogodak. Na kraju kada sve sagledamo, možda i najrealniji rezultat” – rekao je Feđa Dudić.

Velež u sljedećem kolu u Mostaru dočekuje Sarajevo.

Čitavu pres konferenciju nakon utakmice Krupa-Velež možete pogledati na našem “Jutjub” kanalu MeridianSportBH.