19-godišnji Tuzlak strijelac spektakularnog gola u ubjedljivoj pobjedi Bešiktaša (VIDEO)

Fudbaleri Bešiktaša savladali su na domaćem terenu ekipu Rizespora sa 6:0 u 17. kolu Superlige Turske, a šesti gol je djelo Ajdina Hasića iz Turske.

Golovima Kajla Larina u 19. i 31. minutu Bešiktaš je poveo sa 2:0, Oguzan Ozjakup je u 56. minutu povećao na 3:0, da bi Larin postigao još dva gola u 79. i 83. minutu. Hasić je u igru ušao u 76. minutu, da bi u 89. minutu postigao spektakularan gol za konačnih 6:0.

Od ostalih igrača iz Bosne i Hercegovine Edin Višća je odigrao svih 90 minuta u pobjedi Bašakšehira od 1:0 nad Erzurumum BB, kao i Zoran Kvržić u trijumfu Kajzerispora od 1:0 nad Denizlisporom gdje je igrao Muris Mešanović. Mario Mihojević i Dženan Bureković su učestvovali u porazu Goztepea sa 1:0 Trabzonspora.