Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović je odigrao još jednu odličnu partiju, ovaj put u porazu Atlanta Hoksa od Indijana Pejsersa rezultatom 133:126.

Pejsersi su razliku napravili u prvoj četvrtini kada su imali i +13. Nisu Hoksi bili puno bolji ni u nastavku. Tokom druge i treće četvrtne Pejsersi su održavali prednost, te išli i na +18 (76:58). “Sove” su se probudile tek u posljednjoj četvrtini kada su u jednom trenutku bili na samo pola koša zaostatka (122:121), ali u zadnjim minutama nisu imali snage za preokret, pa su Pejsersi triumfovali rezultatom 133:126.

Najefikasniji u pobjedi Indijana Pejsersa je bio Karis Levert sa 31 poenom i 12 asistencija. Blizu tripl-dabl učinka je bio Domantas Sabonis uz 30 poena, osam skokova i devet asistencija. Na drugoj strani Tre Jang je postigao najviše poena, 30 uz deset asistencija. Bogdan Bogdanović je postigao 28 poena.