U okviru 18. kola Lige BiH, Čelik je na svom terenu savladao Čapljinu sa 93:72 (18:18, 33:8, 22:22, 20:24).

Gosti su zbog problema sa virusom korona bili igrački oslabljeni, a ni Boris Džidić nije bio na klupi, pa je tim u ovom meču vodio Amar Krpo.

I pored pomenute činjenice, Čapljina je pružila dobar otpor u prvoj četvrtini, koja je završena neriješeno, 18:18. Ipak, izabranici Josipa Pandže su napadački eksplodirali u nastavku, Haris Delalić je poentirao i sa niskog posta i iz igre licem ka košu, a Milivoje Božović je pogodio sjajnu dalekometnu trojku od tablu u samom finišu druge dionice i na veliki odmor se otišlo sa 51:26 za Čelik.

Druga polovina susreta je uglavnom bila formalnost, gosti su odigrali hrabro, ali nisu imali šanse za priključak i Zeničani su mirno priveli utakmicu kraju, a konačan ishod je glasio 93:72.

Kod pobjednika, najefikasniji je bio Delalić sa 28, dok se na drugoj strani istakao Vladimir Ivelja sa 23 poena. “Crno-crveni” su stigli do svog petog uzastopnog, a ukupno desetog trijumfa iz 16 mečeva, dok je Čapljina na polovičnom učinku iz 14 odigranih duela.