Goleada u Širokom Brijegu: Golgeterski obračun Mujana i Živkovića

Sa utakmicom Širokog Brijega i Radnika je kompletirana sezona 2021-2022 Premijer lige Bosne i Hercegovina, a konačan rezultat susreta je glasio 3:3.

Sve je odlično krenulo po Radnik u susretu posljednjeg 33. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, jer je Ante Živković pospremio dva gola u mrežu Širokog Brijega i to u 13. te 25. minutu.

Ipak, da se na odmor ne ode sa prednošću od 2:0 za Radnik se pobrinuo Marko Žulj pogotkom u 29. minutu za konačnih 2:1 u prvom poluvremenu ovog meča.

Tonci Mujan
NK Široki Brijeg/facebook

U drugom poluvremenu se budi centarfor Širokog Brijega i uzvraća udarac svom kolegi iz Radnika. Tonći Mujan je preokrenuo utakmicu i golovima u 55. te 77. minutu doveo u prednost svoj tim.

Kada su svi mislili da su tri boda ovjerena u Širokom Brijegu, na scenu je stupio igrač gostujućeg sastava Jovan Blagojević koji je u 85. minutu postavio konačni rezultat od 3:3 na semaforu stadiona “Pecara”.

Sa ovom utakmicom je spuštena zavjesa na sezonu 2021-2022 Premijer lige Bosne i Hercegovine, a u nastavku pogledajte konačno stanje na tabeli: