Kostarika: Šest crvenih kartona, dva penala i izjednačenje u sudijskoj nadoknadi (VIDEO)

Nevjerovatna utakmica odigrala se u desetom kolu Aperture u Kostarici između Grecie i Herediana.

Domaći tim vodio je sa 2:0 poslije 29. minuta, a golove su postigli Alvaro Sančez i Hose Vargas iz penala. U sudijskoj nadoknadi gostujući fudbaler Đovani Kampos dobija direktan crveni karton zbog grubog prekršaja. U periodu od 52. do 54. minuta Oskar Granados dobija dva žuta kartona i crveni, te Herdiano ostaje bez dva igrača. Dvadeset minuta kasnije bivši fudbaler Crvene zvezde Džon Ruiz dobija crveni karton na klupi zbog protesta, jer je Aron Salazar dobio žuti karton, a isti igrač će u 80. minutu dobiti drugi žuti karton. Tako su gosti ostali sa tri igrača manje i došlo se do sudijske nadoknade.

Tu prvo igrač domaćih Šejn Braun pravi penal i dobija crveni karton. Jendrik Ruiz je bio precizan sa bijele tačke, da bi nakon velikog kiksa golmana Grecie Kevina Ruiza, Suhander Zuniga donio veliki bod za svoju ekipu sa dva igrača manje. Ovim bodom Herediano je ostao na drugom mjestu sa 15 bodova, dok je Grecia posljednja na tabeli sa šest bodova.