Denver Nagetsi doživjeli su i četvrti poraz u novoj sezoni NBA lige, a trener franšize iz Kolorada Majkl Meloun bio je vidno nezadovoljan.

Sinoć su od njih bili bolji Finiks Sansi rezultatom 106:103.

“Imati skor 1-4 boli. Jedino o tome sada razmišljam. Mislim da su momci odigrali veoma čvrsto večeras, uradili su mnogo dobrih stvari, dali smo sebi šansu, ali ovo nije godina jedan ili dva, gdje je to prihvatljivo. Izgubili smo još jednu utakmicu, kod kuće i moramo da budemo mnogo bolji” – rekao je Majkl Meloun.

Nagetsi su prema prognozama bili jedni od favorita na Zapadnoj konferenciji, ali je start sezone za njih poražavajuć.

Ne znam da li možemo da igramo jednako dobro svih 48 minuta, to je frustrirajuća stvar. Pokazujemo snagu parcijalno, mislim da se tu vidi koliko dobri možemo da budemo” – dodao je Meloun i nastavio:

Krajnja stvar je da smo u minusu, da je skor 1-4. Patimo zbog toga. Moram da treniram igrače da budu mnogo bolji. Moramo pakleno da se trudimo jer nas niko neće žaliti što gubimo. Ni sljedeči protivnik nas neće žaliti, tako da moramo da ostanemo pribrani. Takmičili smo se, igrali tvrdo, ali to moramo da radimo tokom svih 48 minuta”.

Nagetsi u sljedećem kolu igraju protiv Minesota Timbervulfsa.