miljanović
MeridianSportBH

Trener Borca Nemanja Miljanović poslije uvjerljivog poraza od Zrinjskog u Mostaru dao je svoj komentar na zvaničnoj konferenciji za novinare poslije meča.

“Dosta dobro smo otvorili utakmicu, imali smo par dobrih prilika na samom početku. Nakon tog početka kao da smo se ugasili i Zrinjski je svaki svoj napad pretvorio u pogodak. Taj penal za 2:0 je i prelomio utakmicu.

U drugom poluvremenu smo odigrali ok, međutim tad je već utakmica bila izgubljena. Možemo da budemo donekle zadovoljni drugim poluvremenom, dali smo i taj gol i mogli smo podignute glave da napustimo teren” izjavio je Miljanović.

U nastavku je dodao sljedeće:

“Želio bih čestitati Zrinjskom na dobroj utakmici, a mi se okrećemo narednim utakmicama da nadoknadimo ovaj poraz. Mislim da će bilo koja ekipa teško stići prednost Zrinjskog. Imamo dovoljan roster igrača i ko god fali možemo ga nadoknaditi.

Vranješ će nam sigurno nedostajati u budućnosti, ipak je dao deset golova, ali to nije razlog zašto smo danas upisali poraz. Moramo sad analizirati utakmicu i ispraviti greške koje smo pravili”.

Narednu utakmicu Borac će igrati protiv Rudara u Banjaluci.