Modriča golom Nemanje Kojića srušila lidera

Modriča je u posljednjoj utakmici 19. kola Prve lige Republike Srpske na svom terenu savladala prvoplasiranu ekipu Rudar Prijedora rezultatom 1:0.

Imali su “Rudari” terensku inicijativu od prve minute i u prvom poluvremenu nekoliko izglednih prilika, ali se na odmor otišlo bez golova. Krenuli su gosti u drugom poluvremenu potom još ofanzivnije i u 53. minuti imali najbolju šansu na utakmici kada se istakao golman Modriče Aleksandar Simić.

Promašaje Rudara kaznio je Nemanja Kojić u 76. minuti kada je postigao pogodak i donio svom timu veliko slavlje. Nije nakon toga bilo vremena za goste koji su krenuli svim silama u napad, no rezultat je ostao 1:0 za Modriču.

Rudar je i dalje prvoplasirana ekipa Prve lige Republike Srpske i u sljedećem kolu igraju protiv Drine Zvornik, dok Modriča putuje u Novi Grad.