Mostar SG je u drugoj utakmici finala Kupa Bosne i Hercegovine pobijedio gradskog rivala Zrinjski rezultatom 7:4 i tako stigao do duple krune ove sezone.

Prvi susret prije sedam dana je završen rezultatom 4:4, a boljom igrom u revanšu Mostar Stari Grad je nakon Premijer lige, osvojio i Kup Bosne i Hercegovine.

Mostar SG je već u šestoj minuti vodio sa 3:0, a strijelci su bili dva puta Bilal Jelić i Anel Radmilović. Do poluvremena Mostar je imao prednost 5:2, a po gol su još postigli Drežnjak i Lazarević, dok su za Zrinjski strijelci bili Nermin Kahvedžić i Bubalo.

Marić i Bubalo su početkom drugog poluvremena unijeli neizvjestan rezultat (5:4), međutim Lazarević, a potom i Jelić su kreirali konačnih 7:4.