Trener Totenhema, Žoze Murinjo želi da dovede Ajvena Tunija koji je stvarao probleme njegovom timu tokom meča u Karabao kupu, koji su “Pjevci” igrali protiv Brentforda.

Iako se rezultat od 2:0 za Murinjovu ekipu može činiti prilično ugodnim, Brentford je domaćinu zadao solidan broj problema tokom 90 minuta i nisu imali sreće da poravnaju stvari tokom prvog poluvremena baš preko Tunija.

Ajven, koji se ljetos pridružio Brentfordu iz Piterboro junajteda, cijelu utakmicu je stvarao Totenhemu glavobolje zbog njegove snage, pokreta i tranzicije u igre, a lako je shvatiti zašto su ga mnogi toliko visoko ocijenili.

Portugalski trener želi da ima alternativu za Karlosa Viničijusa, a mladi Tuni se čini kao savršeno rješenje.