Musa
printscreen/MeridianSportBH

Kapiten Širokog Brijega Božo Musa govorio je za MeridianSportBH o pobjedi svoje ekipe nad Leotarom u 16. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine. Visoki štoper objasnio je razliku u igri svoga tima u dva poluvremena.

Široki Brijeg je golovima Tončija Mujana, Ivana Ikića i Kristijana Medića rezultatom 3:1 savladao ekipu Leotara, za koju je jedini gol postigao Miloš Aćimović, juče u Trebinju.

Božo Musa, štoper i kapiten Širokobriježana, nakon utakmice prokomentarisao je dešavanja na terenu iz svog ugla za MeridianSportBH

“Mislim da smo bili bolji cijelu utakmicu, pogotovo u prvom poluvremenu gdje smo pored vođstva imali i par dobrih šansi, a nažalost i pad koncentracije kada su oni zabili za 1:1. Već u drugom poluvremenu smo na samom startu stigli do nove prednosti, te smo onda pametnom igrom izvukli pobjedu do kraja utakmice” – rekao je Musa za naš portal.

Širokobriježani su petom ovosezonskom pobjedom došli do petog mjesta na tabeli Premijer lige, a da li će na njemu dočekati 17. kolo zavisi od sutrašnje utakmice koju će na “Tušnju” odigrati Sloboda i Velež.

Sve golove i najzanimljivije detalje s utakmice Leotar – Široki Brijeg možete pogledati OVDJE