Fudbaleri Borca poraženi su u Antaliji u prijateljskom meču od ekipe Krila Sovjetov sa 1:0.

Ekipa iz Banjaluke doživjela je još jedan poraz na pripremama u Antaliji, a sada je od njih bio bolji tim iz Samare. Borac je imao šansu u četvrtom minutu kada je sa ivice šesnaesterca šutirao Stojan Vranješ, ali je golman ruske ekipe sjajno reagovao. Ubrzo je povredu doživio Jovo Lukić i umjesto njega na teren je ušao Elvis Mehanović.

Krila Sovjetov su imali priliku u 19. minutu, ali je izblokiran šut Zinjkovskog. U nastavku nije bilo većih prilika, pa se na odmor otišlo bez golova. Čim se krenulo u nastavku Božin je pokušao nakon kornera, no Bojan Pavlović je bio na mjestu. David Čavić je imao priliku u 51. minutu, no njegov šut glavom je otišao pored gola.

Ruski tim je stigao u vođstvo u 58. minutu kada je Ežov imao solo prodor i sa nekoliko metara je zatresao mrežu Banjalučana. Desetak minuta kasnije Dejan Meleg je imao nesreću da mu je pukla arkada, a zamijenio ga je Donald Mols. U 88. minutu je na terenu izbila opšta tuča igrača, a čim se situacija smirila sudija je automatski svirao kraj.