Petrović priznao ono što je malo trenera ove sezone: "Penal je bio čist kao suza"

Trener Olimpika Slavko Petrović rekao je nakon utakmice protiv Tuzla sitija kako je svaki bod bitan u borbi za opstanak.

Olimpik i Tuzla siti su odigrali 1:1 u posljednjoj utakmici 28. kola Premijer lige.

Sigurno jako teška utakmica za gledanje, puna naboja i za nas je puno toga u opticaju, kao i za Tuzla siti. Oni bi sa pobjedom prišli tom četvrtom mjestu i jako su dobro otvorili meč, a mi smo jednostavno opet loše ušli u meč i to je već sad za razmišljanje. Jedna je stvar šta se dogovorimo, a druga kako se prezentujemo. To će biti ozbiljna tema ove sedmice” – rekao je Slavko Petrović i dodao:

“Penal je bio čist kao suza, imali su još dvije dobre šanse, a mi smo u drugom poluvremenu izašli bolje i puno je to bila drugačija slika. Na našoj strani je bilo drugo poluvrijeme, imali smo nekih kontri koje nismo iskoristili, dali smo gol iz prekida i interesantno da na utakmicama Olimpika 80% golova iz prekida pada. Svaki bod je jako bitan i ovo je jedan mali korak ka cilju

Olimpik ima dva boda više od Krupe koja se nalazi u zoni ispadanja, a u sljedećem kolu gostuju Slobodi.