Danas je odigrano svih osam utakmica 21. kola Prve lige Republike Srpske. Pobjede su ostvarili Podrinje, Borac Dubica, Rudar, Ljubić, Modriča i Zvijezda 09, dok su neriješeno odigrali Drina i Sloboda, te Leotar i Sloga.

Borac je na svom terenu ubjedljivo savladao Kozaru rezultatom 3:0. Domaće je u prednost doveo Stefan Tomaš u 31. minuti, da bi evrogolom Borislav Topić nekoliko minuta kasnije povećao na 2:0. Konačnih 3:0 u drugom poluvremenu je postavio Ilija Kovačević.

Lider Rudar Prijedor je kao gost nastavio svoj put prema Premijer ligi. Ovaj put protivnik je bio Tekstilac, a rezultat je bio 2:0 za Prijedorčane. Gosti su od 62. do 67. minute slomili otpor Tekstilca, a prvi pogodak djelo je Santosa Rodrigeza, dok je pobjedu Rudaru potvrdio Danilo Marmat.