PSŽ dominantan protiv bezopasnog Real Madrida

PSŽ je tokom prvog poluvremena izgledao kao dominantnija ekipa i nije dopuštao Real Madridu da iznese loptu sa svoje polovine.

Tokom prvog dijela meča je Pari Sen Žermen kontrolisao utakmicu na “Parku prinčeva” protiv Real Madrida koji je izgledao bezopasno, i bezidejno na sredini terena što njima nije svojstveno.

Parižani su imali dosta veći posjed i to u omjeru od 62% naprema 38% Madriđana, ali niti jedna niti druga ekipa nije stvarala ozbiljnije šanse koje bi bile vrijedne pomena i konačan rezultat je na kraju prvog poluvremena glasio 0:0.

Ukoliko vi smatrate da će konačni ishod meča biti trijumf Pari Sen Žermena MeridianBet nudi kvotu od 2.03, a ako smatrate da će “Kraljevi” podići nivo igra i da će oni biti pobjedničnki kvota je 5.44.