Radonjić: "Nema tu nikakve dramatike, niko nije iznad kluba"

Crvena zvezda nije uspjela u potpunosti kreairati preokret u 23. kolu Evrolige protiv Asvela, pa su izabranici Dejana Radonjića poraženi u hali “Aleksandar Nikolić”, ali crnogorski stručnjak nije štedio riječi po završetku ovog susreta.

Početak utakmice nije bio dobar, oni su pogodili teške šuteve na startu, imali su i 8-9 za tri u jednom trenutku. Ipak, i mi smo igrali meko i sa mnogo grešaka u odbrani prvih 15-16 minuta. Poslije smo se popravili, izgledali mnogo bolje i na kraju smo imali prilike za pobjedu” – rekao je Radonjić i nastavio:

U drugo poluvreme smo ušli dobro, igrali smo tvrđe, agresivnije i koncentrisanije. Potrošli smo mnogo energije da dođemo do egala i neizvjesne završnice. Napad je bio bolji u nastavku, lopta je išla, igrali smo pametnije nego u prvih 15 minuta. Na kraju smo imali dvije-tri situacije da riješimo meč u svoju korist, ali otišlo je u drugom smjeru“.

Neizbježna tema konferencije za medije bio je i suspendovani Džoni O’Brajant, ali šef stručnog štaba tima sa Malog Kalemegdana poprilično jasnim stavim dao je do znanja šta misli o cijeloj situaciji:

“Kao što se zna, Džoni O’Brajant je suspendovan. Niko ne može da bude iznad tima i iznad kluba, a o svemu ostalom razgovaraćemo unutar kluba”.

Naredni protivnik “crveno-bijelih” biće Žalgiris u Kaunasu, gdje će beogradski sastav tražiti sedmu pobjedu u dosadašnjem dijelu takmičenja.