U meču 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, rukometaši Slavije iz Istočnog Sarajeva poraženi su na svom terenu od ekipe Vogošće rezultatom 24:20.

Nakon što je tokom sedmice došlo do promjene trenera, gdje je Boris Tešanović je ponovo postao glavni trener ekipe, Slavija je na početku utakmice i djelovala kao ekipa koja je bila prethodnih mjesec dana. Bilo je to jako loše, a gosti su iskoristili i u šestoj minuti već je bilo 7:0 za Vogošću.

Tešanović je brzo reagovao, povratio je vjeru igračima da oni mogu da se nose sa jačim ekipama od sebe i u nastavku utakmice je to djelovalo mnogo bolje.

Slavija je sa ograničenim igračkom kadrom uspjela da se nosi sa Vogošćom, stigne zaostatak, pa čak u jednom trenutku i zaprijeti izjednačenjem. Onda je nekoliko promašenih zicera, čudan sudijski kriterijum, kao i neuhvatljivi Duško Čelica (10 golova) uspjeli da zadrže Vogošću u prednosti koja je ostala do kraja.