Marijus Šumudika, rumunski stručnjak na čelu turskog Gazijantepa, bio je veoma ljut na svoje igrače poslije primljenog gola u posljednjem minutu utakmice protiv Karagumruka koja je završila rezultatom 2:2.

Već na sljedećem treningu, kritikovao ih je veoma oštro, na pomalo neobičan način. Posebno se osvrnuo na njihovu neodgovornost, ističući da je klub za 50 sekundi izgubio 300,000 evra. Takođe, potrudio se da svojim igračima da do znanja da su izgubljeni i bonusi u iznosu od 3,000 evra, dva boda, kao i plasman na tabeli zbog gubitka koncentracije u poslednjem minutu utakmice.

Za kraj žustrog izlaganja, Šumudika se osvrnuo i na navijače Gazijantepa. Rekao je da oni sa ljubavlju bodre svoj klub na svakom okršaju iako mnogi od njih imaju platu između 200 i 300 evra, a da im igrači primanjem golova u posljednjim sekundama ne daju ništa zauzvrat, dok oni kao fudbaleri zarađuju preko 300,000 evra po sezoni.