
Pored finala Vimbldona između Karlosa Alkaraza i Novaka Đokovića, danas nas očekuje i finale u ženskom dublu između Storm Hanter/Elisa Mertens i Su-Vei Hsieh/Barbora Strikova.
Meridianov tiket dana:
Alkaraz – Đoković 2
kvota: 1.56
Ponovo će danas na “Centralnom terenu” odmjeriti snage Karlos Alkaraz i Novak Đoković i to Đoković koji sa posljednjeg okršaja dvojice na nekom grend slemu ima jednu pobjedu. Naravno riječ je o posljednjem okršaju dvojice tenisera kada je Đoković savladao Alkaraza u finalu. Ipak, danas je dosta toge više u ulogu, odnosno finale Vimbldona. Alkaraz bi trijumfom to bio prvi Vimbldon u karijeri, dok bi Đoković osvojio svoj osmi i time se izjednačio sa rekorderom po broju osvojenih Vimbldona Rodžerom Federerom. Blaga prednost u ovom današnjem susret ide Đokoviću koji je ekspert za to kada se igra na travi, podlozi koja mu uz beton najviše odgovara, ali jasno je jedno u bilo kom slučaju, a to je da nas očekuje jedan izniman meč te borba do samog kraja od strane oba tenisera.
Storm Hanter/Elisa Mertens – Su-Vei Hsieh/Barbora Strikova 2
kvota: 2.24
Pred nama je veoma zanimljiv duel u ženskom dubl finalu Vimbldona, jer ipak svi sem jedne učesnice imaju bar po jedan osvojen trofej na ovom turniru i u ovoj kategoriji. Tu prednjači predstavnica Tajvana Su-Vei Hsieh koja je Vimbldon u ženskom dublu osvajala čak tri puta dok njena partnerka, koja ima isto godina kao i ona (37), Barbora Strikova ima jednu titulu. Sa druge strane trofejna je u dublu bila Elisa Mertens dok Storm Hanter nema niti jednu titulu te bi iskustvo drugog para moglo prevagnuti u njihovu korist čime bi tajvanska igračica osvojila četvrti naslov, dok bi njena češka partnerka podigla drugu.
Ukupna kvota: 3.49
Putem MERIDIAN DOPUNE, račun možete dopuniti na preko 900 uplatnih mjesta (kiosci, benzinske pumpe, marketi…) u Bosni i Hercegovini, a uplate bez manipulativnih troškova možete izvršiti i preko kartice (VISA, Maestro, MasterCard), banke, pošte, SMS-a, Klikera i Xbonа.