TIP DANA: Švedska - Grčka

Jedan od derbija današnjeg dana u kvalifikacijma za Svjetsko prvenstvo odigraće Švedska i Grčka u okviru grupe B.

Meridianov tip dana:

Švedska – Grčka – 1
Kvota: 1,90

Švedska je kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo počela na odličan način, a kada su savladali Španiju na svom terenu, činilo se da će put u Katar biti ostvaren bez previše problema. Ipak, prije mjesec dana je Grčka pomrsila račune Skandinavcima pobjedom u Atini i sada je Šveđanima neophodno da se osvete kako bi ostali sa realnim šansama da završe na prvom mjestu.

U ovom momentu, Švedska ima jedan bod i utakmicu manje od prvoplasirane Španije. “Crvena furija” ima i bolju gol razliku, te da bi sa sigurnošću u zadnjem kolu mogli igrati i na bod, Šveđani moraju da pobijede Grke na svom terenu.

Za Grčku je ovaj meč takođe posljednja šansa da ostanu u igri za mjesto u baražu, ali za tako nešto će morati da osvoje tri boda. Očekujemo tvrdu utakmicu, te ukoliko ostane 0:0 do 65. minute, Grci će morati da pojure pobjedu, a tako nešto će ići u prilog domaćima koji se neće zadovoljiti sa jednim bodom.

Ukoliko nemate nalog na MeridianBet-u, nema problema! Registrujte se OVDJE za samo par minuta i uzmite besplatno 20 KM bonusa dobrodošlice!

NEVIĐENO DO SADA: MERIDIAN DOBITNIKU NA ONLINE KAZINU ISPLATIO NEVJEROVATNIH 1,1 MILION EVRA!