(KRAJ) Leotar - Borac 1:1

Utakmicu 13. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na “Policama” igraju Leotar i Borac.

Od 14h na trebinjskim “Policama” igra se utakmica 13. kola najvišeg ranga bosanskohercegovačkog fudbala između Leotara i Borca. Treneri Branislav Krunić i Nemanja Miljanović odabrali su početne postave.

Leotar: Vukanović – Čolić, Đurić, Arsić, Milić (od 85. Ateljević) – Andrić, Todorović (od 78. Nikolić), Aćimović, Maksimović, M. Perišić – Zec.

Borac: Pavlović – Vukmanović (od 79. Moraitis), Jovanović, Vojnović, Subić – Begić, Mols (od 66. Dujaković), Vranješ, Kulašin (od 46. Vušurović), Zakarić – Lukić.

Utakmicu sudi Admir Musić.

UŽIVO:

90+6′ Kraj utakmice.

90′ Igraće se šest minuta sudijske nadoknade.

87′ Borac izvodi veliki broj kornera u nizu, ali ne uspijevaju šutirati ka golu poslije njih.

84′ Aleksandar Vojnović prizemno šutira iz velike udaljenosti, a Vukanović odbija loptu u korner.

81′ Bez prilika na obje strane.

78′ Igra se odvija na sredini terena.

leo3
MeridianSportBH

70′ Kao rezultat incidenta Musić je pokazao žute kartone Vušuroviću, Todoroviću, Marku Jovanoviću, Aćimoviću, te Perišiću, kojem je to isključujući crveni karton. Milić takođe dobija žuti karton, ali i rezervni golman Leotara Risto Perišić.

68′ Utakmica je prekinuta u ovom trenutku, igrače dvije ekipe su ušli u fizički sukob, a umiješale su se i klupe.

67′ Zec je šutirao iz okreta s 17 metar od gola, a lopta je prošla malo pored lijeve stative.

64′ Vranješ šutira sa linije šesnaesterca nakon dodavanja Subića, a njegov udarac odlazi iznad gola.

60′ Igra se odvija na sredini terena.

Borac gol
MeridianSportBh

56′ Aleksandar Subić uputio je centaršut ka Lukiću čiji udarac glavom odlazi pored gola, a sudija pokazuje na korner.

54′ Zakarić je sa desne strane odigrao prizemni pas, ali niko od njegovih saigrača nije uspio da iz peterca pošalje loptu ka mreži.

50′ Perišić dobija žuti karton zbog prekršaja nad Donaldom Molsom.

47′ GOOOOOOOL. Jovo Lukić primio je loptu u šesnaestercu i potom šutirao, a nakon odbrane Vukanovića praznu mrežu pogodio je Milan Vušurović

46′ Počelo je drugo poluvrijeme.

Police
FK Leotar Trebinje – (OFFICIAL)/facebook

45′ Kraj prvog poluvremena.

44′ Nakon centaršuta Maksimovića iz slobodnog udarca lopta se odbila do Miloša Aćimovića čiji udarac s peterca nogom brani Pavlović.

41′ Dugo se lopta odbijala po šesnaestercu Leotara, a potom je udarac Vranješa izblokiran i Borac će imati korner. Zbog prigovora kojim su domaći igrači ukazivali prekršaj nad Srđanom Andrićem kapiten hercegovačkog tima i Vukanović dobili su žute kartone.

38′ Dobru tranziciju odigrali su igrači Leotara. Lopta je nakon tri dodavanja stigla do Zeca koji je odigrao povratni pas za Perišića kojem lopta prelazi preko noge i odlazi daleko iznad gola.

35′ Žuti karton dobija Maksimović koji je stajao preblizu lopti dok je Zakarić pokušavao da izvede slobodan udarac.

leo2

30′ Ognjen Todorović neprecizno je šutirao iz slobodnog udarca s 30 metara udaljenosti od gola.

28′ Poslije dodavanja Nemanje Vukmanovića s 25 metara od gola šutirao je Zakarić, ali Vukanović nije imao problema s tom loptom.

24′ GOOOOOOOL. Leotar je poveo. Nakon centaršuta iz skraćenog kronera kojeg je uputio Marko Perišić najbolje se pred golom Bojana Pavlovića snašao Dejan Maksimović koji je poslao loptu u mrežu.

21′ Zakarić je ubacio loptu iz slobodnog udarca s 30 metara od gola. Niko od njegovih saigrača nije stigao do te lopte, pa je ona završila u rukama Vukanovića.

18′ I dalje se lopta ne prebacuje u zone blizu jednog od golova.

leo 1

14′ Igra se sada uglavnom odvija na sredini terena.

8′ Ubacivanje Zakarića prema Vranješu ponovo je bio ofanzivni plan Borca. Ovog je puta kapiten banjalučkog tima loše zahvatio loptu glavom.

6′ Asim Zec utrčao je s loptom u šesnaesterac po desnoj strani. Gađao je potom bliži ugao gola, ali je promašio okvir.

5′ Ponovo je centaršut uputio Zakarić, dok je ovaj put lopta bila previsoka za Vranješa, te je završila u rukama Vukanovića.

2′ Goran Zakarić uputio je centaršut sa vrha šesnaesterca, a Stojan Vranješ glavom s peterca proslijedio loptu ka golu. Put lopte do mreže sjajnom intervencijom zaustavio je golman Leotara Mićo Vukanović

1′ Počela je utakmica.