(VIDEO) Poslije dramatične završnice i preokreta Reptorsi slavili u gostima protiv Seventisiksersa

Košarkaši Toronto Reptorsa savladali su ekipu Filadelfije Seventisiksersa rezultatom 115:110.

Tokom većeg dijela meča košarkaši Filadelfije Seventisiksersa su vodili, a u drugoj četvrtini prednost je u dva navrata bila i dvocifrena (55:45).

U samom finišu duela viđena je dramatična završnica koja je pripala gostima iz Toronta. Naime, u posljednja dva minuta Reptorsi su napravili seriju od 8:0 i tako su uspjeli doći do gostujuće pobjede.

Reptorse je do trijumfa predvodio Fred Van Flit sa 32 poena, šest skokova i sedam asistencija, dok je Anuobi imao 20 poena uz po četiri skoka i asistencije.

U poraženoj ekipi blistao je Tajris Maksej koji je postigao 32 poena, a pored toga imao je i četiri skoka i pet asistencija. Tobajas Heris je ubacio 19, a Set Kari 15 poena.

Svi rezultati u NBA ligi sa četvrtka na petak:

• Filadelfija Seventisiksersi – Toronto Reptorsi 109:115 (Maksej 33p, Van Flit 32p)
  • Juta Džez – Indijana Pejsersi 100:111 (Brogdon 30p, Mičel 26p)
  • Los Anđeles Klipersi – Majami Hit 112:109 (Adebajo 30p, Džordž 27p)