Gettyimages

Fudbaleri Elčea juče su na domaćem terenu iznenadili Real Madrid odigravši neriješenu utakmicu 1:1.

Prvo su poveli gosti preko Luke Modrića u 20. minutu. U nastavku je Fidel sa bijele tačke donio bod domaćinu u 52. minutu.

Šef sturčnog štaba Madriđana Zinedin Zidan nije bio zadovoljan rezultatom, ističući da osjećaj nije dobar, te da je njegov tim imao šanse, ali nije uspio da dokrajči protivnika.

Oni su izjednačili, zatvorili se potpuno i bilo je teško. Ne mislim da smo u meč ušli sa previše samopouzdanja, znali smo šta je ulog. Ključ je bio u drugom golu koji nismo dali, poslije 1:1 nismo uspjeli da ih slomimo, mada jesmo imali prilike” – rekao je Zidan, pa je potom govorio o izmjenama koje je pravio od 77. minute:

Kada trener pravi izmjene, mora da mu bude jasno šta želi. Nismo igrali loše i zato sam čekao do finiša. Izgubili smo dva boda, ali moramo da nastavimo dalje, brzo nas očekuju novi mečevi. Primera je duga, još ćemo svi gubiti bodove, a mi moramo da nastavimo da se borimo dalje” – izjavio je francuski trener.

U narednom kolu madridski klub će dočekati Seltu.