Arnel Delić junak TOŠK-a, Atomci pobjedom protiv Rudara kompletirali 11. kolo Prve lige FBiH

TOŠK je okviru 11. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine savladao Rudar Kakanj rezultatom 1:0.

U posljednjoj utakmici 11. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine TOŠK je dočekao Rudar Kakanj na “Lukama“, i golom Arnela Delića u drugom poluvremenu stigao do pobjede.

Prvih pola sata igre nije donijelo ni neke naročite prilike, a tek u 40. minuti golman TOŠK-a Zejd Muratspahić je morao reagovati i sačuvati svoj gol. Na drugoj strani zaprijetio je i Amer Mehić, ali rezultat nije promijenjen.

Početkom drugog poluvremena ponovo je u nekoliko navrata dobro intervenisao Muratspahić, a u 64. minuti na drugoj strani Selmir Mahmutović je zaustavljen od strane Amira Bekana.

Trenutak odluke desio se u 76. minuti kada je Arnel Delić postigao pogodak i donio pobjedu TOŠK-u.

Svi rezultati 11. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine:

• Jedinstvo – Zvijezda 1:0 (Sinan Samardžić 3′)
  • Tomislav – Orašje 1:1 (Josip Kovačević 11′ – Radovan Vujić 20′)
  • Radnik – Igman 0:1 (Amar Sabljica 14′)
  • Gradina – Sim-bau 1:0 (Eldin Mehmedović 55′)
  • Mladost – Budućnost 1:3 (Anel Dedić 60′ – Muris Pirić 11′, Kemal Mujarić 63′, Eldin Trumić 74′)
  • Bratstvo – Goražde 4:1 (Jaganjac 17′, Poturalić 26′, 53′, 80′; Karić 70′)
  • Travnik – GOŠK 0:2 (Smajić 45′, Jusufbašić 88′)
  • TOŠK – Rudar 1:0 (Delić 76′)