Danas je odigrana prva utakmica desetog kola Prve lige Republike Srpske između Željezničara iz Banja Luke i Borca iz Kozarske Dubice koji je sa “Predgrađa” ispraćen sa šest golova u mreži.

Ekipa iz banjalučkog predrađa Lazarevo je savladala goste iz Dubice rezultatom 6:0. Strijelci za domaću ekipu su bili Aleksandar Petrović u 23. minuti, Đorđe Đogić u 40. minuti, Danilo Teodorović sa dva gola u 48. i 64. minuti, Adonis Bilal sa bijele tačke u 68. minutu meča i Marko Blanuša koji je postavio konačan rezultat u 85. minuti.

Preostale utakmice desetog kola Prve lige Republike Srpske su na rasporedu sutra. Željezničar iz Banja Luke u sljedećem kolu putuje u Modriču dok njihovi današnji gosti dočekuju zvorničku Drinu.