Bjelica nakon poraza Osijeka: "Dinamo je potrošio 15 miliona, a mi nula, biće borba do kraja"

Osijek je danas izgubio od Dinama na “Maksimiru“, a nakon susreta trener Osiječana Nenad Bjelica istakao je kako su obje ekipe odigrale dobru utakmicu.

Nekadašnji trener Dinama, a sada strateg Osijeka prokomentarisao je ovu utakmicu.

Gledali smo dva različita poluvremena, ali bili smo izuzetno izjednačeni po šansama. Livaković je danas uhvatio 3-4 jake lopte. Dinamo je bio agresivan i nije nam dao previše da igramo. Odlična utakmica, čestitam Dinamu i svojim igračima na naporima. Nisu nam dali previše prostora, ali to je bio dobar Dinamo. U drugom poluvremenu smo vidjeli da se možemo nositi sa njima, ali idemo dalje” – rekao je Nenad Bjelica nakon meča, a prenio “Net.hr” i nastavio:

Mi smo prije 17 kola bili na -8 bodova iza Dinama, a sada smo na -3. Dinamo je potrošio 15 miliona, a mi nula. Biće borba do kraja. Možda dovedemo još jednog igrača na krilnoj poziciji, ali to će biti za nula evra jer se racionalno odnosimo prema klupskom novcu“.

Dinamo nakon ove utakmice ima tri boda prednosti u odnosu na Osijek.