Čempionšip: Norič lider, Reding rutinski protiv Notingema, Kardif bolji Votforda

U okviru 16. kola drugog razreda engleskog fudbala danas je odigrano 11 mečeva.

Reding je na domaćem terenu slavio protiv Notingem forest rezultatom 2:0. Ekipa Veljka Paunovića povela je u 16. minutu preko Lukasa Žoaa iz jedanaesterca. Drugi gol postigao je Majkl Morison poslije asistencije mladog Majkla Olisea.

Norič je danas slavio na svom terenu protiv Šefild vednzdeja 2:1. Poveli su gosti prvo preko Džona Vindsa na dodavanje Adam Riča. U 81. i 84. minutu Norič dolazi do brza dva gola. Prvo Džoš Martin poravnava rezultat na asistenciju Marija Vrančića. Isti igrač je upisao još jednu asistenciju kod gola Maksimilijana Eronsa

Kardif je danas pobjedom od 1:0 priredio iznenađenje Votfordu na gostujućem terenu. Jedini gol postigao je Kifer Mur u 43. minutu meča.