Da je za obrazovanje pa da razmislim: Fudbaler zbog predavanja zakasnio na utakmicu

U četvrtom kolu drugog ranga takmičenja u Grčkoj Ksanti je porazio Kavalu sa 6:0, a poraženi je tim zbog obaveznog predavanja svog igrača do 20-e minute igrao sa igračem manje.

Ksanti je imao veliko olakšanje u pobjedi od 6:0 nad Kavalom, a ono se ogledalo u kašnjenju Teodorosa Tacmacidisa koji je prvih 20 minuta utakmice proveo u svlačionici slušajući obavezno predavanje sa svog fakulteta.

Tacmacidis je odlukom svog trenera bio stavljen u prvu postavu, a kada je u 20-oj minuti utrčao na teren rezultat je već bio 3:0.

Kavala je uoči početka sezone upala u velike finansijske probleme, zbog čega su je napustili svi profesionalci i tim trenutno čine potpuni amateri, studenti, košarkaši i kikbokseri.