Denković donio Igmanu prednost, Ćeman briljira na golu

Fudbaleri Igmana vode nakon prvog poluvreme na gostovanju protiv Veleža sa 1:0.

Utakmica u Mostaru je počela golom gostujućeg tima, pošto je Enes Sipović uspio da glavom spusti loptu do Stefana Denkovića koji je matirao protivničkog golmana za 1:0.

Đorđi Guliašvili je pokušao u 16. minutu da izjednači, ali je taj šut otišao pored gola. Krenuo je Velež svim snagama naprijed, no Aldin Ćeman je bio sjajan na golu.

Prvo je zaustavio šut Ede Vehabovića, pa nakon toga i Nermina Haskića. Opet je u 39. minutu Haskić zaprijetio i Ćeman je to odbranio, pa je Sipović sklanjao loptu s gol linije. Na samom kraju prvog poluvremena Tarik Šikalo je šutirao iz daljine, da bi i to odbranio Ćeman.

Odnos u šutevima je bio na strani Veleža 15:1, ali je taj jedan bio dovoljan Igmanu da ima prednost od 1:0.