Danas su odigrane dvije utakmice Druge lige Federacije Bosne i Hercegovine grupa Sjever. Odžak je savladao Mladost iz Kikača sa 3:2, dok je Bosna iz Kalesije trijumfovala nad Lokomotivom 1:0.

Fudbaleri Odžaka ostvarili su danas treću uzastopnu pobjedu na domaćem terenu nakon što su savladali ekipu Mladosti iz Kikača u uzbudljivom meču sa 3:2.

Odžak je dva puta stizao do prednosti, ali su gosti iz Kikača uspijevali da dođu do izjednačenja. Ipak, u posljednjim minutama utakmice domaćini su postigli i treći gol i stigli do pobjede.

Golove za Odžak postigli su Dragan Radić, Marko Petrović i Mehmed Bijelić dok su strijelci za tim iz Kikača bili Edin Junuzović i Semir Mujkanović.

odžak, Druga liga FBiH – Sjever: Odžak u efikasnom duelu bolji od Mladosti iz Kikača, Bosna u Kalesiji bolja od Lokomotive

U derbiju donjeg dijela tabele fudbaleri Bosne iz Kalesije bili su bolji od Lokomotive iz Miričine sa 1:0. Utakmica je bila prilično tvrda, a gol odluke postigao je Mehdin Šljivić golom iz jedanaesterca u 45. minutu utakmice.

Na kraju jesenjeg dijela šampionata Bosna iz Kalesije zauzima 11. poziciju sa 17 bodova, dok je Lokomotiva iz Miričine 14. sa 15 bodova.