Druga liga Republike Srpske grupa Istok: Vlasenica se iz Sokoca vraća sa punim plijenom (VIDEO)

Danas su odigrane dvije utakmice Druge lige Repubilke Srpske grupa Istok. Vlasenica je u gostima bila bolja od Glasinca rezultatom 2:1, dok su fudbaleri Stakorine i Sloge iz Gornjeg Crnjelova odigrali bez golova 0:0.

Tim Stakorine je još jednom pokazao u okršaju sa Slogom iz Gornjeg Crnjelova da posjeduje kvalitet i da izbacivanje Sloge iz Kupa Republike Srpske, prije tri dana, nije bilo slučajno.

Nisu igrači Sloge uspjeli iako su važili za velike favorite u oba meča da pokažu svoju snagu.

Domaćin je borbenom i hrabrom igrom na kraju stigao do boda.

U drugoj utakmici danas gosti iz Vlasenice su pobijedili rezultatom 2:1 ekipu Glasinca.

Igrači Vlasenice najavljivali su da dolaze po bodove na Sokolac i to su na kraju ostvarili.

Krenuli su vrlo agresivno i napadački, te već u 20. minuti imali plus dva. Golove su postigli Marko Janjušević i Slađan Stupar.

Nakon toga su Vlaseničani igrali mirno, a Glasinac pokušavao doći do preokreta. Uspjeli su u 52. minuti da preko Neđe Šuke smanje prednost gostiju, ali do drugog gola i eventualnog remija nisu mogli. Bodovi su otišli za Vlasenicu.