Ekipa Dubrave ostvarila je pobjedu od 6:3 u četvrtom kolu Druge lige Republike Srpske – grupa Zapad protiv Poleta, dok su u Doboju Željezničar i BSK remizirali 1:1.

Pravu goleadu u Dubravama otvorio je Boris Kisin golovima u 15. i 29. minutu za 2:0, da bi veoma loše u 37. minutu reagovao Srđan Đukanović koji je savladao svog golmana za 3:0. Na 4:0 je povećao Dejan Tatić u 42. minutu i s tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme.

Stefan Šervel je na startu drugog dijela u 49. minutu smanjio na 4:1, ali je Nemanja Gavrić dao gol za 5:1 u 52. minutu. Svoj treći pogodak na meču dao je Kisin u 59. minutu, a onda su Slobodan Đukanović iz penala u 74. minutu i Ilija Jovičić u 87. minutu postavili konačnih 6:3.

Zapad, Druga liga Republike Srpske – grupa Zapad: Devet golova u duelu Dubrave i Poleta, remi Željezničara i BSK-a

U Doboju su svoj meč odigrali Željezničar i BSK, te su podijelili bodove nakon rezultata 1:1. Jovo Vođević je doveo goste u vođstvo u 24. minutu, ali je bod domaćinu donio Ignjatija Sarajlić u 40. minutu autogolom.

Tim Brda je sa 3:1 savladao u Hambarinama Jedinstvo iz Žeravice, iako su gosti poveli već u četvrtom minutu preko Nemanje Pucarevića. Preokret je pokrenuo Zoran Miodragović u 59. minutu, Rajko Pekija je dao gol za 2:1 dva minuta kasnije, da bi isti igrač postavio konačnih 3:1.

Svi rezultati:

Nedjelja:

• Ukrina – Borac Šamac 2:1 (Nović 69′, Gojić 88′ – Stokić 57′)
  • Brdo – Jedinstvo 3:1 (Miodragović 59′, Pekija 61′, 79′ – Pucarević 4′)
  • Željezničar – BSK 1:1 (Sarajlić 40′ (autogol) – Vođević 24′)
  • Dubrave – Polet 6:3 (Kisin 15′, 29′, 59′, Đukanović 37′ (autogol), Tatić 42′, Gavrić 52′ – Šervel 49′, Đukanović 74′, Jovičić 87′)