Fudbaleri Laktaša ostvarili su novu pobjedu u Drugoj ligi Republike Srpske – grupa Zapad, kada su bili bolji od Sloge iz Trna, Progres je savladao Goricu, dok su Sloga iz Srbca i Proleter remizirali 2:2.

Tim Laktaša nakon četiri utakmice ima maksimalan učinak, a novi trijumf su upisali protiv Sloge iz Trna i to od 2:0. Ključni trenuci utakmice dogodili su se početkom drugog poluvremena, tačnije u 49. minutu Nikola Babić je dao gol za 1:0, a onda je dva minuta kasnije Mihajlo Amidžić postavio konačnih 2:0.

Ekipa Progresa trijumfovala je u Kneževu protiv ekipe Gorice iz Šipova sa 1:0 golom Želimira Đukarića. To je druga pobjeda tima Progresa, dok je Gorica upisala prvi poraz.

Jedini remi danas odigrali su u Srbcu Sloga i Proleter od 2:2. Predrag Travar je doveo goste u vođstvo u 34. minutu, a samo minut kasnije Predrag Pralica sa bijele tačke izjednačio na 1:1. Opet su gosti imali prednost, pošto je Milan Miladić u 60. minutu zatresao mrežu za 2:1, ali je Pralica drugim golom donio bod svom timu.