Fudbaleri Sloge iz Gornjeg Crnjelova savladali su ekipu Drine HE u Višegradu sa 4:0, dok je Famos bio bolji od Ilićke 01 sa 3:0 u sedmom kolu Druge lige Republike Srpske – grupa Istok.

Ekipa Sloge nastavila je svoj pobjednički niz i put ka Prvoj ligi Republike Srpske pobjedom u Višegradu gdje su slavili sa 4:0. Poveli su golom Mlađena Karamana u 31. minutu, da bi na 2:0 povećao Živan Marković u 51. minutu.

Samo pet minuta kasnije Milivoje Lazić je postigao gol za 3:0, a konačnih 4:0 postavio je drugim golom na meču Karaman.

Igrači Famosa iz Vojkovića bili su bolji od Ilićke 01 sa 3:0, a prvi gol je dao je Armin Šehić u 19. minutu. Na 2:0 je povećao Danijel Blažić u 21. minutu, da bi pobjedu od 3:0 donio Eldar Bašović u 69. minutu.

Fudbaleri Mladosti i Vlasenice odigrali su neriješeno 1:1 u Gackom. Poveo je domaćin preko Sretena Nikolića u 17. minutu, a bod gostima donio je Slađan Stupar u 74. minutu.

Sastav Veleža iz Nevesinja bio je bolji sa 2:0 na gostovanju od Proletera, a golove za pobjedu postigli su Miljan Petković u 78. minutu sa bijele tačke i Sergej Prodanović u 88. minutu.

Pobjedu na domaćem terenu ostvarili su igrači Rudara iz Ugljevika protiv rogatičke Mladosti od 2:1. Mirko Marinković je doveo domaćina u vođstvo od 1:0 u 43. minutu, a onda je Bojan Marijanović izjednačio na 1:1 u 52. minutu. Pobjedu Rudaru obezbijedio je Jovica Božić u 71. minutu.