Kompletirano je posljednje kolo jesenjeg dijela Druge lige Republike Srpske – Istok u kom je jesenji šampion Sloga iz Gornjeg Crnjelova protiv Vlasenice ovjerila titulu dok je Romanija kući bila silna protiv Rudara iz Ugljevika.

Vlasenica je kući dočekala jesenjeg šampiona Druge lige Republike Srpske – Istok ekipu Sloge iz Gornjeg Crnjelova. Oni su poraženi sa 3:1, a strijelci za goste su bili Darko Lazić u 20. i 31. minutu i Nemanja Matović u 77. minuti.

Gol utjehe za domaće je postigao Mladen Majstorović u 45. minuti prvog dijela utakmice. Gostujući tim je ovim trijumfom ovjerio jesenju titulu, dok je Vlasenica polusezonu završila na šestoj poziciji.

Sloga, Druga liga RS – Istok: Sloga ovjerila jesenju titulu u Vlasenici, Romanija silna protiv Rudara

Romanija je bila sigurna protiv ugljevičkog Rudara. Tim sa Pala je goste kod kuće savladao sa 4:1 i time su nastavili odličnu formu na svom stadionu u posljednjih par kola koje su igrali kao domaćini.

Sva četiri gola za Romaniju je postigao Bogdan Simanić i to 6., 65., 72. i 85. minuti susreta na Palama. Time je igrač domaćih polusezonu završio sa osam golova na svom kontu.

Najmanje golova je danas viđeno u Srebrenici između domaćina Gubera i gostujuće Stakorine koja je sa minimalnim rezultatom od 1:0 odnijela sav plijen kući. Precizan za goste je bio Boban Kajević u 40. minutu.

Kompletni rezultati sa današnje tri utakmice posljednjeg kola Druge lige Republike Srpske – Istok:

• Romanija 4:1 Rudar Ugljevik
  • Guber 0:1 Stakorina
  • Vlasenica 1:3 Sloga Gornje Crnjelovo