Fudbaleri Krupe savladali su u okviru četvrtog kola Prve lige Republike Srpske ekipu Slavije iz Istočnog Sarajeva sa 5:0, a svoje viđenje utakmice i očekivanja od nastavka šampionata za MeridianSportBH iznio je fudbaler kluba sa Vrbasa i strijelac dva pogotka u subotnjem meču Džafo Hadžić.

“Odigrali smo jako kvalitetnu utakmicu. Na kraju smo ostvarili ubjedljivu pobjedu, ali i pored visokog rezultata ni u jednom momentu nije bilo prostora za opuštanje, pošto svi znamo da je Slavija takođe dobra ekipa. Od početka utakmice kompletna naša ekipa bila je jako raspoložena za igru, bili smo rastrčani tokom cijelog meča, a rano postignuti gol dao nam je dodatni vjetar u leđa pa je u nastavku bilo lakše”izjavio je Hadžić pa dodao:

Trenutno se sasvim zasluženo nalazimo na prvom mjestu na tabeli, i pritom imao i dobru gol razliku. Ako svi budemo dovoljno posvećeni u nastavku prvenstva i budemo davali svoj maksimum, vjerujemo da možemo ostvariti jako dobar rezultat. Krupa je klub koji pruža priliku mladim igračima, što nam omogućava uspjehe na duže staze”.

hadžić, Džafo Hadžić za MeridianSportBH: “Ko god misli napasti vrh tabele moraće održavati konstantu dobrog rada”

Krupa trenutno zauzima prvo mjesto na tabeli Prve lige Republike Srpske sa maksimalnih 12 bodova, ali u vrhu se nalaze još četiri tima sa deset bodova, što govori da će prvenstvena trka biti izuzetno uzbudljiva.

Mislim da su ekipe sa vrha tabele dosta izjednačene. Važnu ulogu u nastavku će igrati prednost domaćeg terena, kao i iskustvo igranja u Prvoj ligi Republike Srpske. U svakom slučaju, ko god misli napasti vrh tabele moraće održavati konstantu dobrog rada i dobrih utakmica“- jasan je napadač Krupe.

Naredni meč Krupa će igrati 11. septembra na gostovanju kod Kozare koja za sada ima dvije pobjede i dva poraza te se nalazi na sedmom mjestu na tabeli.

“Pred nama je svakako jedno jako teško gostovanje. Ipak, ako budemo odgovorni kao i do sada, siguran sam da možemo ostvariti pozitivan rezultat”završio Hadžić.

Krupa je u dosadašnjem dijelu prvenstva zabilježila pobjede protiv Borca iz Kozarske Dubice, Alfa Modriče, Budućnosti iz Pilica i Slavije.