Elezović o sudijama za MeridianSportBH: "Ko god je bio na stadionu, vidio je o čemu se radi"

Igman je u okviru 18. kola Premijer lige BiH danas poražen od Sloge Meridian sa 3:2.

Adnan Elezović, trener ekipe iz Konjica, poslije meča je za MeridianSportBH izjavio sljedeće:

“Sami ste vidjeli, u prvih četrdesetak minuta smo imali odličnu igru i vodili sa 2:0. Mogli smo doći i do 3:0, ali Bože moj, nismo. Igra je bila onakva kakva treba biti, a potom je došlo do jedne nesmotrenosti u našem šesnaestercu, što je prelomilo da meč ode u drugom smjeru. Primili smo gol za 2:1, igrači nisu ni došli sebi a već je bilo i 2:2, primili smo golove iz prekida na čemu smo posebno radili.

U drugo poluvrijeme smo ušli dobro, bili smo više na protivničkoj polovini, a onda je opet došlo do kornera, lopta je letjela dvije minute i primili smo gol. Čestitam Slogi Meridian, a suđenje ne bih da komentarišem. Ko god je bio na stadionu vidio je o čemu se radi”.

Igman će u narednom kolu igrati protiv Slobode u gostima.