Sigurne pobjede za Totenhem, Leh i Sivaspor

U okviru trećeg kola Lige Evrope pobjede su večeras upisali Totenhem, Leh i Sivaspor.

Fudbaleri Totenhema pobijedili su u gostima Ludogorec rezultatom 3:1. Prvi gol je postigao Hari Kejn u 13. minutu, a njemu je gol namjestio Lukas. Londonski tim je uduplao prednost poslije 20 minuta, a oba igrača su učestvovala i kod drugog gola samo što je ovog puta Brazilac bio strijelac, a Kejn asistent.

Ludogorec je smanjio vođstvo 50. minuti preko iskusnog Klaudija Keserua. Konačan rezultat postavio je Đovani Lo Selso na asistenciju   Hjon-min Sona u 62. minutu. Kejnu je ovo bio 200. gol u 300. utakmici.

Leh je ostvario pobjedu na domaćem terenu nad Standardom od 3:1 Domaći su poveli preko mladog Mihala Skoraša u 14. minutu na dodavanje Pedra Tibe. Drugi gol za poljskog predstavnika postigao je Mihail Ishah u 22. minutu, a asistenciju je upisao Timoteš Puhač.

Standard je smanjio vođstvo preko Maksima Lestijena u 29. minutu. Ishah je na kraju postigao treći pogodak u 48. minutu, a kod ovog gola ponovo je asistenciju upisao Puhač.

Sivaspor je na svom terenu savladao Karabag rezultatom 2:0. Caner Osmanpaša je donio prednost svom timu u 11. minutu na dodavanje Fajsal Farja. Napadač domaćih Olarenvažu Kaiode postigao je drugi gol za konačnih 2:0.