Čelsi sinoć izjednačio svoj neslavni rekord

Ekipa Čelsija poražena je na gostovanju od Real Madrida sa 2:0, ali ono što treba više da brine Frenka Lamparda jeste neefikasnost njegovog tima. 

“Plavci” su tako sinoć oborili svoj neslavni rekord pošto su prvi put od 1993. godine povezali četiri utakmice bez postignutog gola i to: Aston Vila 0:2, Liverpul 0:0, Vulverhempton 0:1, Real Madrid 0:2.

Statistika takođe kaže da su fudbaleri Čelsija  protiv Reala uputili deset šuteva na gol što je njihov najbolji učinak u Ligi šampiona još od novembra 2013. kad su na utakmici protiv Juventusa 13 puta šutirali ka golu.

Ipak napadači trenutno prolaze kroz veliku krizu, a to se posebno odnosi na Žoaa Feliksa koji u sedam mečeva protiv Real Madrida nema nijedan gol, asistenciju i pobjedu.

Postavi odgovor