Slovenačka ekipa Domžale pobjedom u gostima nad finskom Honkom od 1:0 plasirala se u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencija, dok je Olimpija iz Ljubljane  nakon boljeg izvođenja penale izbacila Birkarkaru s Malte.

Domžale je u prvom meču u Sloveniji remizirao 1:1, a gol odluke koji ih je odveo u narednu fazu postigao je Arnel Jakupović u 22. minutu. Oni će u narednom kolu igrati sa boljom ekipom iz dvomeča Hafnafjordur – Rozenborg.

Sa druge strane tim Save Miloševića je u prvom meču protiv Birkarkare slavio sa 1:0, a u revanšu tim iz Malte je golom Fransiska da Silve poveo sa 1:0 u 27. minutu i pošto više nije bilo golova, utakmica je otišla u produžetke, a kasnije i penale. Tu je tim iz Slovenije bio precizan svih pet puta, dok je za domaćina u petoj seriji  penal promašio Paul Mbong.