Fudbaleri Partizana savladali su u prvom meču ekipu iz Slovačke sa 1:0, a sada će pokušati da obezbijedi prolaz u narednu fazu kvalifikacija za Ligu konferencija.

Treneri ekipa Antal Nemet i Aleksandar Stanojević su odredili sastave igrače, a u Partizanu ima nekoliko promjena u odnosu na prvi meč.

Dunajska Streda (3-5-2): Jedlička – Kružilak, Bekorovanil, Bruneti – Vera (Rimarenko od 81′), Nži (Moumou od 70′), Šafer, Nebila (Balić od 46′), Cigankis – Divković (Nikolaesku od 81′), Zuberu (Taivo od 57′).

Partizan (4-2-3-1): Popović – Lutovac, Vujačić, Saničanin, Urošević – Jojić, Zdjelar – Marković (Jović od 61′), Natho (Holender od 61′), Pantić (Pavlović od 85′) – Rikardo (Milovanović od 85′).

Uživo:

90′ Srpski tim je održavao stečenu prednost i lagano je priveo meč kraju, te na kraju slavio sa 2:0.

86′ Balić je sada pokušao sa oko 20 metara, ali je to otišlo preko gola.

80′ Gooool!!!! Kazna je odmah stigla kada je Saša Zdjelar prošao po lijevoj strani i ubacio u peterac, gdje je Rikardo bio na pravom mjestu i doveo je Partizan na korak od plasmana u narednu fazu.

78′ Saničanin je napravio penal nad Abdulrahmanom Taivom, a onda je Popović uspio da odbrani penal Baliću i tako sačuva svoj tim od izjednačenja i drame.

74′ Domaća ekipa je u posljednjih deset minuta imala posjed lopte 56% u odnosu na Partizanovih 44%.

67′ Tim iz Slovačke sve više napada, a Partizan se hrabro brani. Veliku priliku nije iskoristio Andras Šafer kada je šutira sa ivice šesnaesterca, da bi par sekundi isti igrač nakon šuta glavom pogodio stativu.

61′ Nemanja Jović i Filip Holender su ušli u igru umjesto Lazara Markovića i Bibrasa Natha.

57′ Divković je imao veliku priliku, ali je taj šut izblokiran.

55′ Ništa se značajno nije desilo, a meč se većinom igra na sredini terena.

50′ Ekipa Dunajske Strede je držala loptu u svojim nogama i pokušavala je kreirati napad za izjednačenje.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme. Andrija Balić je ušao umjesto Sebastijana Nebila

45′ Na samom kraju prvog poluvremena Rikardo je imao ogromnu priliku, kada je bio sam ispred golmana, ali je pogodio stativu i poluvrijeme je završilo rezultatom 1:0.

43′ Domaći tim je očekivano imao sada veći posjed lopte, jer su u zaostatku, dok je Partizan čekao šanse iz kontra napada.

39′ Malo je pao ritam utakmice, Partizan je smirio igru domaćih i nije dozvoljavao da stvore veliku priliku.

33′ Dva kornera zaredom su imali igrači Dunajske Strede, a Danilo Bekorovanil je oba puta pokušao glavom da savlada golmana Partizana, ali je to otišlo preko gola.

30′ Nastavili su domaći da napadaju, želeći što prije da izjednače, ali je srpski tim odličan bio u odbrani.

26′ Šarani Zuberu je pobjegao odbrani Partizana i izašao sam ispred golmana, ali je Popović još jedno odlično reagovao i sačuvao svoj gol.

20′ Goooool!!!! Odmah nakon te prilike, Partizan je izveo korner, a lopta je stigla do Danila Pantića koji je sa vrha šesnaesterca zatresao mrežu za 1:0.

19′ Nakon kornera Siniša Saničanin je bio sam na drugoj strani i šutirao je glavom, ali je golman domaćih to odbranio.

16′ Poslije Slobodana Uroševića, žuti karton u gostujućoj ekipi dobio je i Igor Vujačić.

14′ Tim iz Slovačke je imao korner, ali su nakon dosta problema u šesnaestercu igrači Aleksandra Stanojevića izbacili loptu.

9′ Utakmica se većinom igra na sredini terena,  s tim da je Partizan tim koji ima veći posjed lopte.

3′ Marko Divković je pokušao prevariti golmana Partizana šutem sa desne strane, ali je Aleksandar Popović sjajno reagovao.

1′ Utakmica je počela.