Ekipa Ferencvaroša savladala je na domaćem terenu u Mađarskoj ekipu Prištine sa 3:0, dok je estonska Flora sa 2:0 kod kuće savladala Hibernijans sa Malte u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Dugo su gosti iz Prištine pružali dobar otpor Ferencvarošu i čuvali su svoju mrežu do 71. minuta kada je došlo do potpunog raspada. Prvi gol za Mađare postigao Tokmak Nguen u 71. minutu, tri minuta kasnije na 2:0 povećava Rajan Mmae, da bi konačnih 3:0 postavio Miha Blažič u 78. minutu.

Veoma bitnu pobjedu ostvarili su i igrači Flore protiv gostiju s Malte. Prvo je Rafael u Hibernijansu dobio crveni karton u 74. minutu, da bi minut kasnije Rauno Sapinen pogodio za 1:0. Pobjedu od 2:0 donio je isti igrač golom u 90. minutu čime će Estonci sa finom zalihom otići na gostovanje na Maltu.