Odigrane su utakmice grupe E Lige konferencija u kom je viđena prava goleada na susretu Fejnorda i Slavije Prag dok su u drugom meču igrači Union Berlina sa 1:0 bili bolji od Makabi Haife.

Prvi na susretu domaće Slavije Prag i Fejnorda su poveli upravo domaći golom Petera Olajinke u 12. minutu susreta. Na poravnanje se čekalo sve do 31. minute.

Tada je konačan rezultat od 1:1 prvog poluvremena postavio Cirijel Desirs. U prvom dijelu su gosti takođe osljabljeni jer je Gus Til nakon nesmotrenog starta dobio direktan crveni karton.

Domaći su do prednosti došli u 66. minutu kada je na odbijanac naletio Jan Kuhta i postigao gol za oduševljenje na stadionu Slavije Prag. Nakon tog gola nije bilo ozbiljnijih prilika sve do 93. minute kada Fejnord postavlja konačnih 2:2, iako su igrali sa igračem manje, a strijelac je Desirs sa svojim drugim golom.

Na drugom meču ove grupe je viđen samo jedan pogodak i on je bio djelo igrača Union Berlina Julijana Rijersona u 66. minutu na asistenciju Šeralda Bekera.