Kopenhagen bolji od Linkolna, PAOK i Slovan Bratislava podijelili plijen

U okviru drugog kola grupne faze Lige konferencija, Kopenhagen je na svom terenu savladao Linkoln sa 3:1, a PAOK i Slovan Bratislava su u Grčkoj odigrali neriješeno, 1:1.

Danski predstavnik je sada prvi u grupi F sa šest bodova, a prati ga tim iz Soluna sa četiri.

Kopenhagen je poveo preko Kevina Diksa u četvrtom minutu, a Marko Rosa je poravnao u 33. Vođstvo na stranu domaćina je u 47. minutu iz jedanaesterca vratio Jonas Older Vind, a Jens Stage u 52. minutu pogodio za 3:1 i tako postavio konačan ishod.

PAOK je odlično otvorio susret i u devetom minutu je preko Čube Akpoma poveo sa 1:0. Samo sedam minuta kasnije, Andre Grin je izjednačio na 1:1 i tim rezultatom se otišlo na veliki odmor.

U drugom dijelu, nije bilo previše uzbuđenja i mreže se više nisu tresle, tako da je 1:1 ostao i konačan ishod susreta.