Fudbaleri Legije plasirali su se u narednu rundu kvalifikacija za Ligu šampiona pošto su i u revanšu bili bolji od norveškog Bode sa 2:0.

Prvi gol na utakmici postigao je Brazilac Lukinjos u 41. minutu na dodavanje Mahira Emrelija. Imala je Legija još prilika, ali se na drugi gol čekalo sve do 95. minuta kada je Tomas Pekhart pogodio na asistenciju Matijasa Johansona..

Norvežani su najbolju priliku za izjednačenje imali u 69. minutu kada je visoko skočio Sebastian Tounekti, ali je samo pogodio prečku.

U narednoj fazi takmičenja Legija će igrati protiv estonske Flore koja je u dvomeču bila bolja od ekipe Hibernijans sa Malte, pa poljski prvak ima dobru priliku da nastavi svoj pohod ka grupnoj fazi Lige šampiona.