Lester je na meču grupe C Lige Evrope savladao goste iz Poljske, ekipu Legija Varšave, sa 3:1 na travnjaku “King Pauer Stadiona”.

Sva četiri pogotka na ovom susretu su došla tokom prvog poluvremena. Do vođstva su prvi došli domaćini preko Patsona Dake u 11. minutu kome ovo takmičenje prema svemu sudeći odgovora jer mu je ovo več peti gol. Asistenciju mu je pružio Harvi Barns.

Samo deset minuta kasnije “Lisice” su povećale svoje vođstvo preko Džejmsa Medisona koji je pas Ademole Lukmana zakucao pod prečku. Pet minuta kasnije gosti nisu uspjeli da dođu do poravnanja jer je Mahir Emreli promašio penal.

Ipak, Legija iz Varšave je to uspjela putem Filipa Mladenovića koji je ispratio odbijenu loptu nakon promašenog jedanaesterca i vratio goste u život. Na kraju će se ispostaviti konačnih 3:1 je postavio Vilfred Ndidi kada je nakon ubačaja Medisona u 33. minutu bio najviši u skoku i udarcem glavom matirao golmana varšavskog sastava.