Fudbaleri Podgorice savladali su na domaćem terenu ekipu Lacija sa 1:0, Trnava je poražena na Malti od Mosta sa 3:2, dok su u prvom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija Mons Kalpe i Santa Koloma remizirali 1:1.

Podgorica je trijumfovala sa 1:0 golom Jovana Vujovića u 57. minutu sa bijele tačke. Veoma zanimljiv meč su odigrali Most i Trnava, gdje su domaći igrači slavili sa 3:2. Poveli su Maltežani golom Evo Krista Ememea u 23. minutu, na 2:0 je povećao Klejton Faila u 27. minut iz penala. Ogromnih 3:0 domaćinu donio je Džonson Nsumoh u 35. minutu, da bi prvi gol gosti dali u Filip Tvardžik na kraju prvog poluvremena za 3:1 sa bijele tačke. Martin Mikovic je dao drugi gol za Trnavu u 79. minutu i tako osigurao puno bolji rezultat za revanš.

U duelu ekipa sa Gibraltara i Andore rezultat je bio 1:1. Santa Koloma je povela golom Puerto Belara u 39. minutu, a na 1:1 je postavio Artic Hernandez u 81. minutu.