(VIDEO) Murijel donio izjednačenje Atalanti samo par sekundi nakon ulaska u igru protiv Jang Bojsa

U okviru petog kola grupe faze Lige šampiona, fudbaleri Jang Bojsa i Atalante su u Bernu odigrali neriješeno 3:3.

Povela je Atalanta golom Duvana Zapate u 10. minutu, dok je u finišu prvog poluvremena Teoson Sibatčeu postigao gol za domaći tim, koji je tako došao do izjednačenja.

Drugo poluvrijeme je bilo spektakularno, pošto su ”pala” četiri gola. Prvo je u 51. minutu Hoze Luis Lalomino donio prednost gostujućem timu, nakon asistencije Maria Pašalića

Gledali smo pravu ludnicu u posljednjih deset minuta utakmice. U 80. minutu su domaći stigli do izjednačenja preko Vinsenta Sijera, a četiri minuta kasnije je Silvan Hefti sjajnim pogotkom donio preokret svom timu.

Kada je izgledalo da bi Jang Bojsi ovdje mogli upisati sva tri boda, u 88. minutu je Luis Murijel odličnim pogotkom iz slobodnom udarca spasio svoj tim.

Da stvar bude još zanimljivija, on je gol postigao samo par sekundi nakon što je ušao sa klupe umjesto Joakima Melea, način na koji je postigao gol možete pogledati OVDJE

Ekipa Jang Bojsa će u posljednjem kolu igrati protiv prvoplasiranog Mančester junajteda, dok će tim iz Italije u direktnom okršaju sa Viljarealom na svom terenu odlučivati o prolasku dalje u narednu fazu takmičenja.