Ekipa litvanskog Žalgirisa savladala je sa 3:1 ekipu Linfilda iz Sjeverne Irske, dok su Fola i Linkoln remizirali 2:2 u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Litvanci su poveli golom Huga Videmonta u 38. minutu, da bi u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena sa bijele tačke na 2:0 povećao Tomislav Kiš. Kristi Manzinga je vratio nadu timu iz Sjeverne Irske golom za 2:1 u 54. minutu, no njegov saigrač Kris Džons je postigao autogol u 68. minutu za konačnih 3:1.

Za razliku od Žalgirisa, ekipa Fole iz Luksemburga nije iskoristila domaći teren protiv Linkolna s Gibraltara jer su remizirali 2:2. Gosti su poveli preko Fernanda Karaljera u 26. minutu, a Itan Brito je povećao na 2:0 u 50. minutu. Domaći su se izvukli golovima u 65. i 66. minutu, a strijelci su bili Stefano Bensi i Denis Ahmetčekaj